Ana Sayfa / Wave 100 Havuz Robotu

Wave 100 Havuz Robotu

Wave 100 Havuz Robotu 25 metre uzunluğundaki havuzlar için tasarlanmıştır.

Yeni Nesil Kullanıcı Dostu Uzaktan Kumanda ve Güç Ünitesi. 50 Mikron “Sürekli” veya “kullan at” filtreli. 30 m kablolu. 24 V Motorlu, 16 m3/h debili. 25 m’ye kadar umuma açık havuzlar için tasarlanmıştır. Temizlik Periyodu 4,6,8 saat olarak ayarlanabilir. Cayraskop ile güçlendirilmiş sapmasız kesin havuz tarama.

Temizlik program ve parametreler için geniş seçenekler: Çevrim Süresi, havuz uzunluğu, tırmanma frekansı, düzenli veya ultra temizleme, su hattı, havuz turu tanımı. Filtresi tıkandığında güç ünitesi üzerinde temizlik sinyali verir. Patentli Fırdöndü sistemi ile Kablo kıvrılmasına bağlı hasarı engeller. Mikroprosesör kontrollüdür. Havuz duvarına tırmanır. ARABASI İLE KOMPLE. 3 yıl garantilidir

Toplam havuz temizliği – Eşsiz jiroskopik sistem, havuzun tamamında sistematik temizlik için doğru ve etkili tarama sağlar. CleverClean tarama sistemi, eksiksiz bir havuz kapsamı ve temizlik sağlar.

Maksimum hijyen – Kesin fırçalama, alglerin ve bakterilerin etkin bir şekilde giderilmesi, su kalitesinin arttırılması.

Gelişmiş, yüksek kapasiteli 3 seviyeli filtrasyon seçenekleri – 3 filtreleme seçeneği: tüm havuz koşulları ve mevsimler için ince, ultra ince ve tek kullanımlık. % 20 ekstra filtreleme kapasitesi, havuz suyunu temizler, saç, toz, böcek ve diğer artıklardan arındırır.

Kullanıcı dostu – Tam otomatik, tak ve çalıştır işlemi Opsiyonel parametreler ve her havuz koşullarına ve gereksinimlerine uyacak çalışma gecikmeli uzaktan kumanda, kolay kullanım ve bakım sağlar. Taşıma ve saklama için caddy.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...